کودکان مبتلا به سرطان

حمایت از کودکان مبتلا به سرطان در زرفران

چشمان کوچکی که گریان می نگرند و بر باد رفتن آرزو هایشان را نظاره می کنند. دستان کودکانه ای که به آسمان می رود و شادی اش را طلب می کند. پاهای نحیفی که به جای دویدن تاب و توان راه رفتن هم ندارد و دردهایی که دل شب را می درد...

هر ساله ۳ هزار و ۵۰۰ کودک به بیماری سرطان مبتلا می‌شوند. همچنین به دلیل وجود ازدواج‌های فامیلی در ایران بیماری‌های خونی کودکان نیز نسبت به سایر کشورها بیشتر بروز می کند.
وی افزود: علاوه بر سرطان خون،‌ سرطان غدد لنفاوی، تالاسمی و اختلالات خونریزی نیز در بین کودکان دیده می‌شود.
خبر بالا اولین بار در سال ۱۳۹۴ در کنگره خون و سرطان بیان شد. خبری که تنها یک خبر نبود، پیامی بود برای همه انسان ها. انسان هایی که همه چیز دنیا برایشان مهم است الا انسایت. انسانیتی که از آن فقط یک اسم برجای مانده است. کودکان مبتلا به سرطان همان فرشتگان کوچیک خداوند بر زمین هستند که حتی آرزو های بچگی شان نقش بر زمین شده است. آرزوی دویدن، خندیدن و حتی گذراندن یک روز بدون درد.
هنگامی که گرد هم آمدیم همه دلمان گره خورده بود به این خاک. خاکی که برای سربلندی و استقلالش جان ها دادند و اشک ها ریختند. میخواستیم همه مشکلات رو با هم حل کنیم و هدف واحدمان ساختن زندگی بهتر برای همه مردمان سرزمینمان بود. وضع اقتصاد کشور خوب نبود، پس برای بردن تکه ای نان بر سر سفره ها چرخ اقتصاد کشورمان اهمیت پیدا کرد. حال بیمارانمان باز هم برای اقتصاد خوب نبود پس باید کمک به آنها اهمیت یافت. چه خوب بود اگر می شد حال همه را خوب کرد و لبخندی بر لبانشان آورد و دست در دست یکدیگر عهد کردیم برای اهداف والیمان بجنگیم و زرفران متولد شد. با عزمی زاسخ، هدفی بلند، و شعاری گران مایه:

زرفران تنها یک فروشگاه نیست، مجموعه ای است که برای شکوفاندن لبخند تلاش می کند و از قضا زعفران هم می فروشد.

ما در زرفران

زعفران می فروشیم تا به کشاورزان سرزمینمان برای بدست آوردن نان حلال کمک کنیم و با کمکشان چرخ اقتصاد را بچرخانیم.

بسته بندی هایمان را خودمان با دست توانمند دختران و پسران این مرز و بوم می سازیم تا برایشان کار بیافرینیم و چرخ زندگیشان را بچرخانیم.

مواد اولیه بسته بندیهایمان را از فروشنده و تولید کنند کشورمان تهیه می کنیم تا در این راه سخت یاریش کنیم.

ولی داستان زیباتر کمک به فرشتگان سرزمینم است...

ما بواسطه حمایت شما با خرید از زرفران 10 درصد از کل خریدتان را به کودکان مبتلا به سرطان کمک میکنیم. کمک به کودکان مبتلا به سرطان هدفی است بزرگ برای اینکه اولین لبخند بر لب آنان بنشیند.

 

ما به پشتوانه شما به همه این آرمان ها می رسیم. شاید من نتوانم و شاید تو نتوانی ولی من می دانم که من و تو اگر ما بشویم می توانیم...
کمک به کودکان مبتلا به سرطان
کمک به کودکان مبتلا به سرطان
چگونه زرفران همراه با شما به کودکان مبتلا به سرطان کمک می کند؟

پیشنهاد لحظه ای
پیشنهاد ویژه شما

برترین مطالب
برگزیده مطالب زرفران
سرمایه گذاری در بازار زعفران
معرفی بازار زعفران سرمایه گذاری در بازار زعفران امکان کسب سود بدون ریسک را فراهم می کند. همیشه پیدا کردن یک بازار مناسب برای سرمایه گذاری جزء دغدغه های مهم به شماره میرود، به صورتی که در روند سرمایه گذاری شاید با جرات بتوان گفت ۹۰ درصد پیدا کردن ...
  • فرزانه فروزان
  • ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
بستن
مقایسه