تماس با ما

تماس با ما

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با ما، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با یکی از راه های زیر با ما در ارتباط باشیم.

مجموعه زرفران بسیار خرسند است تا بتواند شما را در مسیر اعتماد به خرید آنلاین یاری کند. به همین دلیل راه های ارتباطی گوناگونی را در نظر گرفته ایم تا بتوانیم در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته پاسخ گوی شما باشیم. این را به یاد داشته باشید که زرفران، تنها یک فروشگاه نیست…


  • از طریق شماره تماس ۰۵۶۳۲۷۴۲۹۹۷ می توانید در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته با ما در تماس باشید. همچنین در صورت بروز هر گونه مشکل و یا تمایل برای دسترسی سریع می توانید با شماره ۰۹۱۵۵۶۵۰۹۲۲ تماس حاصل فرمایید.
  • می توانید سوال، درخواست و یا سفارش خود را از طریق ایمیل info@zarfaran.com نیز با ما در میان بگذارید. لازم به ذکر است این روش ممکن است اندکی بیشتر طول بکشد.
  • سامانه پیامکی به شماره ۵۰۰۰۲۲۰۹۱۴۵ نیز قابلیت دریافت پیام های شما را دارد. چنانچه پاسخ شما نیاز به توضیحات بیش تری داشته باشد همکاران ما پس از دریافت پیام شما با شما تماس خواهند گرفت.
  • از طریق شبکه های اجتماعی و صفحات رسمی زرفران می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید و حتی ثبت سفارشات خود را نیز از این طریق انجام دهید. لازم به ذکر است با دنبال کردن زرفران در شبکه های اجتماعی می توانید ار تخفیف های ویژه نیز برخوردار شوید.
  • زرفران در شبکه های اجتماعی:

بستن
مقایسه